Široko daleko nenajdete tolik možností, jak si zpříjemnit pobyt a naplno využít volný čas, jako u nás v Cordeusu

Klidné prostředí, soukromí, profesionální osobní přístup, špičkové služby

Centrum trvalého zdraví Cordeus je rodinná firma, o kterou se její majitelé a zakladatelé starají s láskou a péčí. Filozofií je ukázat a poskytnout klientům životní styl, který vede k harmonii, zdraví a rozvoji člověka na všech úrovních. U nás si můžete pobyt zpříjemnit masážemi, cvičením, relaxací ve wellness, meditací i kulturou.

Lidé, kteří o vás budou pečovat, jsou profesionální terapeuti, většinou s Cordeusem sepjati od začátku. Naše centrum využívá tradiční i moderní metody, které pomáhají vyladit fyzično i psychiku. Každý klient má u nás zajištěno naprosté soukromí a diskrétnost.

Na jednotlivé terapie se prosím objednávejte na recepci 251 097 311, 411.

Co všechno si u nás můžete užít?

Masáže, fyzioterapie

Během pobytu se můžete svěřit do péče profesionálních masérů a fyzioterapeutů ve 3. patře Centra trvalého zdraví Cordeus.

Na výběr máme řadu relaxačních, léčebných i detoxikačních masáží, od klasických po exotické a speciální, např. Bowenova terapie, exkluzivní čokoládová nebo očistná medová masáž, reflexní terapie plosky nohou, masáž lávovými kameny, anticelulitidní, sportovní nebo těhotenská masáž.

Přehled masáží

Denní lázně ve 4. patře

Zaplavte si v příjemně teplé vodě bazénu s protiproudem, užijte si relaxaci ve vířivce, prohřejte tělo v sauně, dopřejte si blahodárnou koupel v hydromasážní vaně s bylinnými přísadami, solí nebo mořskými řasami. Navštivte nejlepší denní lázně v Praze 6…

Co všechno si můžete užít v denních lázních

Lekce cvičení a tance – open class

Vyberte si z pestré nabídky cvičení, pilates, tance a jógy a přijďte si s námi zacvičit. Muži, ženy, děti i senioři, od pondělí do soboty během celého dne, až do 21:00 hodin.

Program v tělocvičně

Balzám pro duši

Uvolněte mysl během skupinové meditace, oddejte se blahodárnému působení reiki energie, nebo si domluvte sezení s terapeutem. Nové prostředí a vhodná stimulace vám může pomoci najít nový úhel pohledu a získat nadhled. Vyladěná psychika je základ pro zdravý a spokojený život.

Terapie pro duši

Očista a znovuzrození

Detoxikační programy, zábaly, koupele, masáže, hydrocolon, Mary Styggs detox – elektrolytická koupel nohou, poradenství, program metabolic balance. Zbavte se starého balastu a začněte další etapu svěží, pročištění a plni života.

Jak na to?

Hubnutí a nový životní styl

Skvělé výsledky, výborné reference, inteligentní výživový program metabolic balance. Zjistěte, jaké potraviny dělají vašemu tělu dobře, naučte se nové receptury a změní se vám život. Výživový poradce přímo u nás v centru. Můžete začít hned.

Program metabolic balance

Společenské akce a vzdělávání

Pravidelně pořádáme setkávání v rámci Hudební kavárny, semináře v oblasti osobního rozvoje a sebepoznávání. Aktuální program najdete v Kalendáři akcí nebo na recepcích ve 3. a 4. patře. Každý příchozí je vítán…

Workshopy, kurzy, semináře

Fresh Cantina Cordeus 4. patro

Polední menu ve zdravém stylu, denně jedno vegetariánské jídlo a jeden pokrm dle receptury skvělého programu metabolic balance. V našem fresh baru si můžete dopřát speciality, které byste těžko jinde hledali – lahodné mangové lassi, šťávy z čerstvého ovoce, domácí zákusky, poháry z ovoce a tvarohu, slané palačinky a další. Otevřeno
Po – Pá  8:00 – 19:00 hodin
Od 11:00 – 14:30 hodin podáváme obědy
Od 15:00 hodin – ovocné poháry, saláty, polévka a další…

Aktuální jídelní lístek

Služby pro firmy

Teambuilding, školení, prezentace, setkání s obchodními partnery stylově a v dostupné lokalitě. Uspořádejte své business setkání právě u nás a budete za mistra v nápaditosti. Spojení pracovních záležitostí a relaxačních aktivit, neformální setkávání ve wellness centru, příjemné zážitky pro Vaše kolegy či zákazníky přinesou nový vítr do vašeho podnikání.

Novinky a žhavé akce

Akční nabídky, slevy, kampaně, balíčky, dárky a jiná překvapení.

Kalendář akcí