Apartmán Cordeus

nabízí ubytování pro rodiny či skupinky přátel. K dispozici je zařízená, plně vybavená kuchyně se stolem zvoucím ke společnému stolování, velký obývací pokoj s venkovní terasou a 5 ložnic s koupelnami.

Apartmán se nachází v 5. patře domu, který je oblíbeným centrem péče a relaxace nejen pro Pražany. K dispozici pro hosty apartmánu je soukromé oplocené parkoviště před apartmánem.

Je výhodně umístěný ve vilkové čtvrti Prahy 6, kousek od metra Bořislavka a 15 minut od letiště. Jeho poloha vybízí výletům do celé Prahy a jejího okolí, ale i ke spočinutí a využití nabídky „Centra trvalého zdraví“.

Prostory plné slunce a světla nabízejí nespočet využití. Můžete se ubytovat a poznat jedno z nejkrásnějších měst na světě.Můžete se ubytovat a změnit svůj život s detoxikačním programem a plní sil vykročit do dalších dní.

Můžete se ubytovat a zažít krásné dny se svými přáteli nebo rodinou. Můžete se ubytovat a spolu s námi zorganizovat zásnuby nebo svatbu v kruhu vašich blízkých.

Můžete si apartmán pronajmout také pro školení, či firemní akce. Mezi nejoblíbenější patří detoxikační pobyty, vzdělávací semináře, školy vaření a firemní pobyty.

V  okolí najdete nejen okouzlující zákoutí a pohledy na starobylou Prahu, ale také možnost krásných procházek v Divoké Šárce.

facebook