Apartmán Cordeus

nabízí ubytování pro rodiny či skupinky přátel. K dispozici je zařízená, plně vybavená kuchyně se stolem zvoucím ke společnému stolování, velký obývací pokoj s venkovní terasou a 5 ložnic s koupelnami.

Apartmán se nachází v 5. patře soukromé kliniky, která je oblíbeným centrem wellness péče a relaxace nejen pro Pražany. K dispozici pro hosty apartmánu je soukromé oplocené parkoviště před apartmánem.

Apartmán Cordeus najdete v klidné části vilkové čtvrti Prahy 6, asi 100 metrů od stanice metra A Bořislavka, odkud se dostanete pohodlně bez přestupu do centra Prahy. Cesta trvá 20 - 30 minut. Vzdálenost od letiště je cca 15 minut autem, dobré je i spojení MHD - autobusem a 1 stanice metrem.

Pohodlně od nás můžete podnikat výlety po celé Praze i okolí, včetně krásné přírodní rezervace Divoká Šárka, vzdálené cca 20 minut tramvají.  Po domluvě lze navštívit i naše wellness s masážemi, saunou, bazénem nebo lekce cvičení. 

Prostory plné slunce a světla nabízejí nespočet využití. Můžete se ubytovat a poznat Prahu, jedno z nejkrásnějších měst na světě. Můžete se ubytovat a změnit svůj život s týdenním detoxikačním programem a plní sil vykročit do dalších dní.

Můžete se ubytovat a zažít krásné dny se svými přáteli nebo rodinou. Můžete se ubytovat a spolu s námi zorganizovat zásnuby nebo svatbu v kruhu vašich blízkých.

Můžete si apartmán pronajmout pro školení, workshopy, prezentace, teambuilding a jiné firemní akce.

 

Mezi nejoblíbenější patří detoxikační pobyty, vzdělávací semináře, akademie vaření a firemní pobyty.

 

Cordeus apartmens získal cenu booking.com Guest Review Awards 2017 - za vysoké hodnocení hostů za rok 2017. Děkujeme našim milým hostům.....

Cena za vysoká hodnocení hostů za rok 2017  Guest Review Awards 2017

 

facebook